Ask.fm Fallow Me on Bloglovin Goodreads Join Us on Facebook Google Plus Instagram Youtube

menü

22 Mart 2015 Pazar

Baştan Çıkarıcı Atıştırmalıklar - Tara Sivec
Kitap Adı: Baştan Çıkarıcı Atıştırmalıklar
Yazar: Tara Sivec
Orjinal Adı: Seduction and Snacks
Seri Bilgisi: Chocolate Lovers #1
Sayfa Sayısı: 312
Basım Yılı: 2014
Çeviren: Ezgi Akar
Yayınevi: Aspendos Yayıncılık


Claire, ağzı bozuk ama bir o kadar sevimli (uykusunda) oğluna iyi bir gelecek verebilmek için kendi işini kurmaya çalışırken, bir yandan en yakın arkadaşına seks oyuncakları satmasında gönülsüzce yardımcı olmaya çalışan 20'lerinde bekâr bir annedir. Hayatını sonsuza kadar değiştiren tek gecelik ilişkisi Carter, Claire'e dair onun eşsiz çikolata kokusundan başka hiçbir anısı olmadan şehirde belirince, Claire bu sefer kendisini hatırlayacağından emin olmak ister.

Carter'ın birdenbire dört yaşında bir oğlu olduğunu öğrenmesinin şoku ve Claire'in, rüyalarının erkeğinin yatak odasındaki deneyimsizliği yüzünden tabanları yağlayacağından korkmasıyla, çiftimiz mutlu sonlarına kavuşabilmek için her şeyi yapmaya hazırdırlar.

Uyarı: Bu kitap, cinsel içerik, küfür ve aşırı derecede ironi içerir.


Kitap tam atıştırmalıktı, karakterlere bayıldım. Özellikle küçük bir canavar var ki kesinlikle okumanız lazım siz de bayılacaksınız :D Ben gayet başarılı buldum kitabı.

Claire bir partide tek gecelik bir ilişki yaşar. Hamile olduğunu öğrendiğinde ise birlikte olduğu kişinin adını bile bilmediğini fark eder. Tüm çabalara rağmen hiç bir iz bulamaz ve hayatına devam etmeye karar verir.

Ahh! Bu arada Claire, evlilik hele hele ki çocuk konularından -tıpkı benim gibi- çok uzak bir yapıya sahip. Kendini böyle bir durumda bulması gerçekten çok ironik.

Carter ise senelerce çikolata kokulu bir kız arıyor ama onun çabalarıda sonuç vermiyor. Seneler sonra kader ağlarını örüyor, Carter ve Claire tekrar karşılaşıyorlar ama Claire bu sefer yalnız değil. Yanında küçük bir de erkeği var.

Claire'in kendi ayakları üzerinde durmaya çalışması, Carter'ın baba olmaya alışması derken aralarda kahkahalarla güleceğiniz çok güzel yerler olacak. Özellikle küçük afacanın yaramazlıkları krize sokacak sizi.

Kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olmayacağınız güzel bir kitap.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...