Ask.fm Fallow Me on Bloglovin Goodreads Join Us on Facebook Google Plus Instagram Youtube

menü

4 Aralık 2014 Perşembe

Sana Tutuldum - Laurelin Paige
Kitap Adı: Sana Tutuldum
Yazar: Laurelin Paige
Orjinal Adı: Found in You
Seri Bilgisi: Fixed #2
Sayfa Sayısı: 351
Basım Yılı: 2014
Çeviren: Melek Golden
Yayınevi: Elf Yayınları


Bu gerçekti, Hudson'ın yaşamının daha önce kimsenin yapamadığı kadar derinine giden büyük, dev bir adımdı. Tabii ki heyecanlıydım. Adamı seviyordum. Ama onu gerçekten tanıyor muydum? Onu bu kadar az tanıyor olmama rağmen gerçekten sevebilir miydim? Yaşadığı yer iki dakika önce, şoförü beni getirene kadar tam bir gizemdi. Binanın içinde ne bulacaktım? Hudson Pierce'ın çok iyi bir biçimde takındığı maskenin ardında ne vardı? Gerçek Hudson'ı görebildiğimi hissediyordum. Bunu büyük ihtimalle dünyada yapabilen tek kişi bendim ve güçlükle yapabilmiştim. Kalbimi fetheden bu önemli, genç iş adamı hakkında halen üzeri örtülü olan ve öğreneceğim çok şey vardı.

Hudson'ın sakladığı sırlar olduğunu biliyordum. Benimle tanışmadan önce yaptığı akıl oyunlarını ve kadınları kandırmayı bırakmıştı ama geçmişteki bu alışkanlıklarının geri gelme ihtimali oldukça gerçekti. Benim eski alışkanlıklarımın geri gelme ihtimali kadar gerçekti. Beni ele geçiren o korkuların, geçmişteki saplantılı alışkanlıklarımın geri gelme ihtimali vardı. Tüm ilişkileri yersiz kıskançlığım ve gizli takiplerimle bitirebilirdim. Bu kahrolası alışkanlıkların beni mahvedebileceğini biliyordum. Neyse ki uzun bir zamandır Hudson ile düzeldiğimi hissediyordum. Bunun sona erme olasılığını sadece zaman gösterecekti.

 
İlk kitaba göre daha iyiydi. bu kitapta da Alayna'nın yapmış olduğu büyük bir hata sonucu yaşananları okuyoruz.

Hudson, Alayna'ya Celia'dan uzak dur demesine rağmen resmen kadının ağzına düştü. Sırf Hudson hakkında bilgi almak için. Dostum git adamın kendisine sor resmen aranıyorsun yani.

Böyle ilişkilerinde bir kopukluk bir güvensizlik var aslında bu güvensizlik kendi rahatsızlıklarından kaynaklanıyor. Kendilerine güvenmiyorlar bu yüzden karşılarındakine de güvenmiyormuş hissi uyandırıyorlar. Alayna'nın sürekli düşündüğü şey acaba Hudson'ı takıntı yapmaya mı başladım. Bu korku içini yiyip bitiriyor üstüne kendine olan güvensizliğiyle Hudson'a da güvenmemeye başlıyor acaba benimle oynuyor mu diye daha sonra da Hudson'ın yaptı küçük hareketlerden sözle dile getirmesede sevdiğini anlıyor. Bu sefer de beyni yine ona oyun oynuyor ve belkide öyle olmasını istediğin için bu şekilde yorumluyorsun diyor. Bu da böyle devam ediyor :D

Bu kitapta sevgi üzerine biraz daha düşülmüş sanki ama içim hiç rahat değil yani ne bileyim bu Hudson'dan kesin bir şeyler çıkacakmış gibime geliyor bunuda artık üçüncü kitapta anlayacağız sanırım. Allah'tan Elf Yayınları bizi fazla bekletmeyecekmiş ;)

Efendim bu kitap iyice kafa karıştırıcıydı. Alayna acaba gerçekten aşık mı oldu yoksa saplantı mı yapıyor? Hudson, Alayna'yı seviyor mu yoksa onunla da diğerlerine yaptığı gibi oynuyor mu? Sürekli bu sorular kafamda döndü durdu.

Hudson'a bir bakıyorum yaptığı şeyler gerçekten seviyormuş gibi duruyor sonra ortaya bir sır çıkıyor bu da ne şimdi diyorum. Bu kitapta işlerin içine eden Alayna oluyor. Celia'nın yalanları başına iş açıyor. En önemlisi de başta Hudson'ın da ona inanmaması işleri daha da kötü hale getiriyor.

Hudson'ın annesi burada iyice şirretleşiyor. Evire çevire dövesim geldi kadını valla ya. Hudson'ın kardeşi bu kitapta da oldukça şekerdi.

Sonuç itibariyle bu kitabı daha bir beğendim. Gayet güzel okunabilir ayrıca yazarın anlatımı sıkmıyor insanı çabuk okuyabiliyorsunuz bu yüzden.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...