Ask.fm Fallow Me on Bloglovin Goodreads Join Us on Facebook Google Plus Instagram Youtube

menü

29 Kasım 2014 Cumartesi

Daima Aşk - Sandi Lynn
Kitap Adı: Daima Aşk
Yazar: Sandi Lynn
Orjinal Adı: Forever Black
Seri Bilgisi: Forever #1
Sayfa Sayısı: 366
Basım Yılı: 2014
Çeviren: Hanife Albayrak
Yayınevi: Elf Yayınları


Ellery, sevgilisi ile New York'a taşındığında küçük evlerinde sonsuza kadar mutlu yaşayacaklarını düşünmüştü. Sevgilisinin pılını pırtını toplayıp "biraz zamana ihtiyacı" olduğu için onu terk edeceğini düşünmemişti. Ellery, tek kaldığından ve yalnız olmaktan korktuğundan kendini sanatına ve resimlerini gömmüştü... ta kibir gece gizemli, sarhoş bir yabancının evine sağ salim gitmesine yardım edene dek. Bu gizemli yabancının CEO ve milyoner Connor Black'ten başkası olmadığını bilemezdi. Connor Black ertesi sabah Ellery'yi kendi mutfağında bulduğunda ve onun yatıya kalanlar hakkındaki ilk kuralını bozduğunu sandığında Ellery'nin sadece inatçılığı ve meydan okuması değil, iyi yüreği de ilgisini cezbetmişti. Connor Black, duygusal olarak yıkılmış ve yıpranmıştı, yaşadığı kişisel bir trajediden dolayı asla sevmemeye ve aşık olmamaya yemin etmişti... ta ki Ellery Lane kazayla hayatına girene dek. Görüşmeye başladıktan ve Eller yona kendi dünyasını gösterdikten sonra Connor bir şey hissetmeye ve daha önce varlığından bile habersiz olduğu duygular hissetmeye başlar. Connor Black ve onun kadınları kötüye kullandığına dair söylentilere ve uyarılara rağmen Ellery kendini onun dünyasına çekilirken bulur. Eller yasla birlikte olamayacaklarını biliyordur çünkü Connor'ı sonsuza dek duygusal olarak yok edebilecek derinbir sır saklıyordur. Connor ve Ellery'nin cesaret, sevgi ve güç yolculuğunda onlara katılın. Bunlar onları kurtarmaya yetecek mi?

Kitabı çok beğendim. Çok eğlenceli bir konusu vardı. Özellikle Ellery'nin, Connor'a istediği herşeyi yaptırması çok hoştu. Yaptırdığı şeyler Connor'ın istemediği şeyler olunca tadından yenmez oldu.

Konusuna gelelim; Ellery sevgilisiyle New York'a taşınır. Sevgilisinin onu terk etmesiyle kendisini resim yapmaya adar. Daha sonra arkadaşıyla bir kulübe eğlenmeye gittiklerinde yakışıklı Ceo'muz Connor'ı sarhoş bir şekilde bulur ve ona yardım ederek evine götürür umudu oradan hemen kaçmaktır ama işler umduğu gibi gitmez.

Connor'ın üzerine kusup sızması sonucu, onu kusmuk içinde bırakmaya gönlü razı olmaz üzerini değiştirdikten sonra yanında sızıp kalır kendiside. Aslında amacı çekip gitmektir fakat uyandığında gün aydınlanmıştır ve canı kahve ister tahmin etmediği şey ise hemen arkasından Connor'ın uyanmasıdır. Connor uyandığında mutfağında yabancı bir kadın görünce hem çok şaşırır hem de sinirlenir çünkü kendisinin bazı kuralları vardır. İlişki yaşadığı hiç bir kadın daha önce yatıya kalmamıştır.

Olaylarda bundan sonra gelişmeye başlar. Ellery herşeyi anlatır ve yoluna gitmeye çalışır ama Connor'ın onu bırakmaya niyeti yoktur.

Uzun süre karşılaşmalar sonunda arkadaş olmalarını sağlar. Connor'ın bu zamana kadar arkadaşı olmamış olması da nasıl davranması gerektiği konusunda bocalamasını sağlar. 

Connor'ın daha önce yaşadığı bir trajedi de tekrar sevmemeye ve aşık olmamaya yemin etmesine neden olmuştur. Fakat Ellery bu duvarlarını bir bir yıkar ve yüreğine sızmaya başlar.

İşler iyice ciddiye bindiği sırada aralarına büyük sırlar girer. Evet Ellery'nin büyük bir sırrı vardır bakalım bu sırrı aşabilecekler mi? Bunu öğrenmek için kitabı okumanız lazım. 

Kesinlikle tavsiye ederim. Connor karakterini çok sevdim. Daha dominant bir karakter beklemiştim ama hiç öyle umduğum gibi çıkmadı böylede daha güzel oldu bence devamını bir an önce okumak istiyorum.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...