Ask.fm Fallow Me on Bloglovin Goodreads Join Us on Facebook Google Plus Instagram Youtube

menü

25 Ekim 2014 Cumartesi

Harika Piç - Christina Lauren
Kitap Adı: Harika Piç
Yazar: Christina Lauren
Orjinal Adı: Beautiful Bastard
Seri Bilgisi: Beautiful Bastard #1
Sayfa Sayısı: 320
Basım Yılı: 2014
Çeviren: Sertaç Kahyaoğlu
Yayınevi: Pegasus Yayınları


Bazen ilişkiler iki bilinmeyenli denkleme dönerler

NEFRET x TUTKU + ŞEHVET= X
KARİYER < Y < KARİYER
X = AŞK x Y / SEKS

Zeki, çalışkan ve hırslı bir stajyer olan Chloe Mills'in yüksek lisansını bitirmesine yalnızca kısa bir süre kalmıştır. Ancak genç kadının büyük bir sorunu vardır; baş belası patronu Bennett Ryan. Kaba, duygusuz, düşüncesiz, yakışıklı, seksi, ah Tanrım çok seksi, öhöm öhöm… Harika Piç!

Bennett Ryan aile şirketinde yönetici olarak işe başladığında asistanının bu kadar etkileyici, kışkırtıcı ve aynı zamanda insanı sinir eden bir kadın olacağını hiç düşünmemiştir. Ancak işyerinde duygusal ilişkilerden uzak duran mesafeli bir patron olarak nam salmış olan Bennett, zamanla adeta bu kadına doğru çekilir.

Nefreti ve cinsel çekimi aynı anda hisseden ikili için birbirlerine duydukları açlık bir ihtiyaca dönüştüğünde kaybedilecekler ve kazanılacakların terazideki yeri değişir. Şimdi bir karar verme ve iki bilinmeyenli denklemdeki X'i ve Y'yi bulma vaktidir…

İlk önce kitabın yetişkinler için olduğunu belirteyim. Günümüz erotik romanlarından biri. Aslında ben pek bu tarz kitapları sevmem ama kapağının beni çektiğini itiraf etmem gerek sırf bu yüzden aldım ve aldığıma pişman oldum :/ Demek ki neymiş öyle her güzel kapaklı kitap güzel olacak diye bir şey yokmuş.


Öyle abartılacak bir yanı yok, yani beni pek sarmadı ve zaman kaybı oldu benim için. Erotik roman severler belki beğeneceklerdir ama bence ahım şahım bir yanı yok.

Erotik roman dedik haliyle sex sahnesi bolca var. Konuya değinirsek, Chloe stajyer olarak Bennett'in yanında çalışıyor. İkisi de birbirlerinden hoşlanmıyor ve aynı zamanda ikisi de birbirlerinden etkileniyor. Nasıl mı? Hemen anlatayım. Bennett Chloe'yi acayip sexi buluyor ve onu istiyor, iş yerinde bir ilişki yaşamayı düşünmediği için bu onun huysuz biri olmasına neden oluyor. Aynı şey Chloe için de geçerli. Ama daha sonra işler çığrından çıkıyor ve kendilerini şehvetin kucağında buluveriyorlar -daha doğrusu birbirlerinin kucağında buluyorlar-.

Kitabın sonlarına doğru bir yanlış anlama bir odunluk derken hop bir ayrılıkla karşı karşıya kalıyoruz. Bu türlerdeki her kitabın sonunda olduğu gibi işler tatlıya bağlanıyor tabi. Dediğim gibi fazla bir şey beklemeyin bu kitaptan. Yaşınız müsaitse ve çok merak ediyorsanız da siz bilirsiniz ama vakit ve para kaybı olur sizin için.

Bir daha bu serinin -ya da bu yazarın- kitabına para vereceğimi sanmıyorum ama yinede söyleyeyim ikinci kitap 27 Ekim tarihinde çıkıyormuş.
Kitap Adı: Harika Yabancı
Yazar: Christina Lauren
Orjinal Adı: Beautiful Stranger
Seri Bilgisi: Beautiful Bastard #2
Sayfa Sayısı: 328
Basım Yılı: 2014
Çeviren: Sertaç Kahyaoğlu
Yayınevi: Pegasus Yayınları


Bir İlişkide Sıfıra Vurmak Kolaydır Sonsuzluğa Erişmekse Denklemi Çözecek Dâhi Bir Yürek İster

SEVGİ - SADAKAT = 0
AŞK / İHANET = 0
TUTKU + (GÜVEN + SADAKAT)² x SEVGİ = SONSUZLUK

Ben Sara. Altı yıllık bir ilişkinin ardından kalbime ördüğüm duvarla New York'ta yeni bir hayata başlamaya karar verdim. İnsanın kalbindeki kırık ne kadar derindeyse duvarları da o kadar kalın olur ya hani, ben de kocaman bir duvarla geldim bu şehre. Sonra bir yabancıyla tanıştım. Harika Yabancı. O da duvarını getirip tam benimkinin karşısına koydu ve o duvarlar birbirine çarpa çarpa kırıldı. Çırılçıplak kaldık. Aşk işte… Söylediğinin tersini yapan yaramaz bir çocuk gibi; gel dediğinde kaçan, git dediğinde karşına çıkan.

Ben Max. Gerçi onlar bana playboy diyorlar. Ancak çelişkiler kraliçesi yabancımla tanıştığım gün her şey değişti. Daha önce hiç böyle bir şey olmamıştı bana. Aşk bu sanırım… hangimizin daha ürkek olduğunu bilemediğim bir kuş gibi avuçlarımda.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...