Ask.fm Fallow Me on Bloglovin Goodreads Join Us on Facebook Google Plus Instagram Youtube

menü

4 Ekim 2013 Cuma

The Originals - Season 1, Episode 1


Klaus'un dizisi de TVD ile eş zamanlı başladı. Peş peşe izlenince sanki ayrı değillermiş gibi oldu. Bu bölüm hakkında çekimserim. Daha önce TVD'nin geçtiğimiz sezon 20. bölümde The Original'ın ilk bölüm önizlemesini izlemiştik. Belki izlediğim için durağan gelmiş olabilir.

Yazının bundan sonrası ciddi "Spoiler" içerir.


 Fazla bir şey olmadı aslında bu bölümde geçen sezon TVD'nin 20. bölümünü izlediyseniz çok bariz farklar yoktu taa ki sonuda kadar. Önizlemenin tamamı diyebiliriz kısaca bu bölüme arada gösterilmeyen bazı sahnelerle bölümü tamamlamışlar. Mesela onlar neydi;

- Elijah'nın New Orleans'a gelişi. Cadılarla konuşması ve sonrasında orayı izlemiştik, Sophie ile karşılaşması. Elijah'nın böyle ani hareketlerle kafa uçurması kalp sökmesi çok hoşuma gidiyor. Takım elbisesinin ütüsü bile bozulmuyor değil lekelensin çok Cooolll =D

-Elijah'nın Sophie'den Hayley ve bebeği öğrendiği sahne, daha sonrasın da Klaus'u bebek konusunda ikna etmeye çalışırken kavga etmeleri. Marcel ile anlaşma yapması.

-Marcel'in sakladığı büyük sır. Cadı sanırım o kız (Davina) ama değişik bir şeyler var işin içinde.

-Son olarak Klaus'un yine Klaus'luk yapması, süper ya her seferinde kardeşlerine kazığı çakıyor hiç affı yok. Elijah'yı yine kazıkladı ya.

Bakalım umarım böyle durağan sıradan bölümler olmaz yoksa sarmayacak beni. The Vampire Diaries atmosferini yakalayamadım açıkçası umarım düzelir.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...