Ask.fm Fallow Me on Bloglovin Goodreads Join Us on Facebook Google Plus Instagram Youtube

menü

12 Mayıs 2013 Pazar

Da Vinci's Demons (TV Series 2013– )

Da Vinci's Demons (TV Series 2013– )
Türü: Macera / Dram / Fantastik / Tarih
Yapım: 2013 / Amerika
Oyuncular: Tom Riley, Laura Haddock, Ian Pirie, Blake Ritson, Lara Pulver , Tom Bateman, Allan Corduner, Eros Vlahos, Hera Hilmar, Elliot Cowan
Yapımcı: David S. Goyer
IMDb: 8.1 (7.361 oy)
Yapımcılığını Batman ve Blade serilerinden tanıdığımız David S. Goyer'ın üstlendiği dizide Tom Riley ve Laura Haddock başrollerde yer alıyor.

Leonardo Da Vinci'nin sır gibi saklanan gençliğinin konu alındığı dizide insanüstü zekaya sahip genç bir adam ile karşılaşıyoruz. 25 yaşında geleceği şekillendirmeye ve özgür kılmaya çalışan Leonardo; tarihi yalnızca gerçekleri örtbas etmek için kullananlara karşı, silah olarak sadece zekasını kullandığı bir savaş başlatıyor. Tek başına mücadele verdiği bu savaşta aklını yitirmenin sınırlarına yaklaşırken gerçek ve yalan, geçmiş ve gelecek gibi olgular arasındaki çelişkileri çözmeye uğraşıyor
.
Diziye ancak dün başlayabildim. Aslında daha dizi başlamadan favorilerime eklemiştim. Hakikaten beklediğimden de güzel bir dizi çıktı ortaya. 

Gerçektende Da Vinci'nin şeytanlarını görüyoruz. Macera, tarih, bilim severseniz tam size göre bir dizi diyebilirim. İzlemekte kararsızsanız ya da daha duymadıysanız bu diziyi biran önce başlamanızı tavsiye ederim pişman olmayacaksınız bilakis bayılacaksınız bence. Kaldıki dizi ikinci sezon onayını bile almış.

Da Vinci'yi (gerçi hakkında pek fazla bilgim yok ama) gerçekten güzel canlandırmışlar. Çok eğlenceli bir karakter  olmuş. Daha ilk bölümden sizi içine çekecek bir yapım. Caddeler, sokaklar dönemim Floransa'sı harika ya ben şehrede diziyede bayıldım.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...