Ask.fm Fallow Me on Bloglovin Goodreads Join Us on Facebook Google Plus Instagram Youtube

menü

9 Aralık 2012 Pazar

The Vampire Diaries - Season 4, Episode 8


Bu bölüm aslında çok durağandı diyebilirim, fazla aksiyon yoktu ama gelecek bölümlerle ilgili ciddi ipuçları barındırdığıda bir gerçek.

En çok üzüldüğüm kısım bu bölümde Klaus hiç yoktu =((

Yazının bundan sonraki kısmı ciddi "Spoiler" içerir.

- Elena, Damon'a efendilik bağıyla bağlı ama bu bağın sağlanması için sizi dönüştüren vampire karşı birşeyler hissetmeniz gerekmekte.

- Elena, Damon'a bağlı olduğunu öğrendi ve  Tyler ile yaptığı konuşmanın sonucunda, bağlı olmanın hislerle değil eylemlerle alakalı olduğunu öğrendi.

- Damon'a daha öncede bir kadın bağlanmış bu bağı bir cadı sayesinde  bozduğunu sanıyor ama öyle olmamış. Cadı 12 insanın kurban edilmesi gerektiğini söylemiş ve Damon'da bunu yerine getirmiş. İşin kötü tarafı bu bağı kırmak için bir büyü yok o cadıda kendine güç sağlamak için 12 kişiyi kurban etmiş. Bunada "Dışa Vurum" deniyor anlayacağımız tabirle kara büyü.

- Profesör'ün, kurt kızla olan ilişkisini biliyoruz. Ailesi ile ilgili bilgi almak için profesöre yardım ediyor. Profesörün ne işler karıştırdığına gelecek olursak. Kurt kızan 12 tane melezin Klaus'a olan bağlarını kırmasını istedi. Bonnie'ye de "Dışa Vurum" adı altında büyü yaptırıyor.

İşte burdaki düşüncem şudur. Bu 12 melezi kurban ederek Bonnie'ye büyü gücü sağlamak amacında ve kanımca 12 melezide Jeremy'e öldürtecek. Bir taşla iki kuş.
Bölüm Müzikleri

Blue Foundation - Eyes On Fire
TVD New Orleans Band - It Don't Mean A Thing (If It Ain't Got That Swing)
Junior Prom - Take It Back
TVD New Orleans Band - Stop Breaking Down
Fort Lean - The Mall
Dragonette - Let It Go
PJ Parker - So What Do You Say
Felicia Carter - Hooray For You
Morning Parade - Speechless (Acoustic Version)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...