Ask.fm Fallow Me on Bloglovin Goodreads Join Us on Facebook Google Plus Instagram Youtube

menü

14 Kasım 2012 Çarşamba

The Vampire Diaries - Season 4, Episode 5


Bu bölümü çok beğenmediğimi söyleyebilirim. Sadece hoşuma giden bir yer vardı onuda birazdan açıklayacağım. Elena'nın mız mızlanmalarını dinlemek gerçekten çok sıktı beni. Onun dışında pek hareketli ve heyecanlı bir bölüm değildi. Aksanına kurban olduğun Klaus'um  da yoktu bu bölümde pek zaten vs. vs.  yeni bölüm umarım hareketli olur.

Yakında dizi karakterleriyle ilgili size süprizlerim olacak. Beklemede kalın.

Yazının bundan sonraki kısmı ciddi "Spoiler" içerir.

Gelelim önemli detaylara;

Avcı Klaus'un melezinin elinden kurtulmayı başardı. Grill'e gidip Jeremy, Matt ve April'ı rehin aldı. Tuzaklar kurdu. Amacı v ampirleri öldürüp dövmesinin çoğalmasını planlıyor. Biliyorsunuz dövme tedaviye giden haritaydı ve vampir öldürdükçe bir parçası daha ortaya çıkıyordu. Klaus haritanın işe yaramasını sağlayan aracı almak için avrupaya gitti. 

Bu ilk avcılardan Rebekah'nın sevgilisinin kılıcıydı. Stefan ile bir anlaşmaları var avcıyı sağ istiyorlar. Planlar yapıldı Stefan Grill'e girip içeridekileri kurtarıcak ama umdukları gibi olmadı. Kurtarmasına kurtardı ama avcıyı da koruması gerekirken Damon orada bitiverdi. 

Gerçekleri Stefan'dan öğrenirken. Elena'da avcının işinibitirdi. Tabi bu durumu kolay atlatacağa benzemiyor. Zaten rahatsız birkişilik olduğunu düşünüyorum Elena'nın hepsen sıyıracak sanırım. Evet en çok hoşuma giden kısım avcı öldükten sonra Jeremy'nin elinde oluşan dövme oldu. Klaus bunu öğrenirse ne olacak çok merak ediyorum. Onun gözünden bir şey kaçmaz.


Bölüm Müzikleri:

Daughter - Smother
Yeah Yeah Yeahs - Tick
Cat Power - Keep On Runnin'
The Album Leaf - The Light
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...