Ask.fm Fallow Me on Bloglovin Goodreads Join Us on Facebook Google Plus Instagram Youtube

menü

30 Kasım 2012 Cuma

Deli Dolu Bir Yaz - Toni Blake

Harika bir evlat... Okulun en başarılı öğrencisi... Mükemmel bir eş...

Jenny Tolliver hayatının her döneminde iyi bir kız olmuştu ama bu ona hiçbir şey kazandırmamıştı. İşte şimdi de ilk aşkıyla yaptığı evlilik, adi bir aldatma hikayesiyle sona ermişti. Destiny, doğup büyüdüğü, göl kıyısındaki o mükemmel kasaba ona kucak açabilirdi. Orada, aklındaki bütün soruların cevaplarını aramaya başlayacak ve kendine yeni bir yol çizmeye çalışacaktı.

Destiny'de karşısına kasabanın kötü çocuğu Mick Brody'nin çıkması ise tam anlamıyla sürpriz olmuştu. İyi kızla kötü çocuk buluşmuştu. Onları bir araya getiren sır ise hem tehlikeli hem de tutkulu olayların başlangıcı gibiydi.

Deli dolu bir yaz onları bekliyordu...

Yorumum:

Aslında kitabı okuyalı epey zaman oldu ama yorumlamadığımı farkettim. Beğendiğim kitaplar arasında yerini almış olan bir kitap. Çok güzel bir kitaptı benim için severek okudum. Kimi kesime göre aşırı cinsellik içerdiği düşünülebilir. Kaldı ki bende sırf cinsellik içeren kitapları sevmem ama bu kitap öyle değildi gayet duygu yüklü bir kitaptı sevmemin bir nedenide budur. Umarım Nemesis bizi fazla bekletmez ikinci kitabı okumak için sabırsızlanıyorum.

Konusuna gelirsek;
Jenny, kocasının kendisini aldattığını öğrenir ve ayrılırlar. Doğup büyüdüğü Destiny kasabasına geri döner. Yıldızları izlemeyi çok sevmektedir. Yıldızları izlemek için kasabanın kötü çocuğu Mick Brody'nin arazisine girer. Tabi burda Mick ile karşılaşacağını tahmin dahi edemez. Mick arazisinden çıkmasını ister tartışmaya başlarlar sonra bu tartışma ateşli bir hal alır ve ne olduğunu anlamadan birlikte oluverirler. Jenny şoktadır daha önce tanımadığı bir erkekle hiç böyle bir şey yaşamamıştır. 

Aslında bu olay herşeyin başlangıcı olur. Jenny'nin teleskobunu orda unutması üzerine Mick, ilk ziyaretini yapar bu aralarındaki tutkuyu daha da alevlendirir. Sürekli görüşmeye başlarlar. Mick'in bir sırrı vardır bunu kimsenin öğrenmesini istemez. Mick, çocukken Jenny'den hoşlanır ama onun ulaşılmaz olduğunu ona yüz vermeyeceğini düşünür. Jenny'de ondan hoşlanır fakat onun kötü çocuk olduğunu düşünerek yaklaşmaz. Sonunda kavuştular sırlar ortaya döküldü zor anlar yaşadılar ama mutlu sonlarına ulaştılar. Okumanızı tavsiye ederim.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...