Ask.fm Fallow Me on Bloglovin Goodreads Join Us on Facebook Google Plus Instagram Youtube

menü

28 Ekim 2012 Pazar

The Vampire Diaries - Season 4, Episode 3


Yine süper bir bölümdü. Çok ilginç şeyler oldu ya. İzleyemeye doyamıyorum bu diziyi ve çok çabuk bitiyormuş gibime geliyor. Böyle bir sonda beklemiyordum açıkçası gelecek bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. Kendimi oyalayacak bir şeyler yapmam lazım. Yoksa meraktan çatlarım kesin.

Yazının bundan sonraki kısmı ciddi "Spoiler" içerir.


Ah avcı nesin sen çok merak ediyorum. Gidip Tyler'ın zehirini aldın ve bir güzel bütün herkeseiçirmeyi başardın. Klaus, Tyler saldırıya uğrayınca melezlerini de alıp kasabaya geri döndü. Bir kaç melezinide Tyler'a koruma olarak verdi. Rebekah'da kasabada ve bir parti vermeye karar verdi. 

Bu arada Elena'ya sataşmadan da durmuyor. Elena Matt'ten besleniyor. Avcıkolundaki izleri farkedip onu sıkıştırdı ve isim istedi o da Rebekah'nın ismini verdi. Böylece Elena ve Rebakah'nın Tyler'ın zehiriyle zehirlenmesine neden oldu. 

Damon (Adamım) hiç rahat durmuyorsun sen ya. Avcıyı yakalayacak kafasına koydu. Bunun için Jeremy'i kullanıyor. Avcı Jeremy'le konşmaya başladı dövmesini görmesinin sebebinin onunda vacı olması olduğunu söyledi. Asıl ilginç olanı ise Klaus'un, Avcının  kendi tarihi hakkında bilmediği şeyleride bilmesi. Bakalım neler çıkacak ortaya. Bu gizemlere bayılıyorum. Damon, Klaus'un yardımıyla avcıyı öldürdü. Yani o öyle sanıyor. Klaus'un başka planları var anlaşılan.

Bölüm Müzikleri:

The Lumineers - Ho Hey
Santigold - Disparate Youth
Wild Belle - Keep You
Ladyhawke - Girl Like Me
Grouplove - Don't Say Oh Well
Alex Clare - Too Close
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...