Ask.fm Fallow Me on Bloglovin Goodreads Join Us on Facebook Google Plus Instagram Youtube

menü

30 Eylül 2012 Pazar

Safkan - Jennifer L. Armentrout

Bir yanda ihtiyaçlar. Bir yanda kader...

Doğaüstü bir yaratık olmak tam olarak muhteşem bir şey değil; özellikle her gittiğin yere "diğer yarının" da gittiği düşünülürse. Seth, eğitimde, ders dışında ve hatta yatak odasında Alexandriayla birlikte ve bu hiç de eğlenceli değil. Aralarındaki bağın kabuslardan uzak kalmak gibi faydaları da var ama Alexin safkan yasak aşkı Aidena olan hisleri üzerinde hiçbir etkisi yok. Ya da Aidenın onun için feda edecekleri üzerinde.

İblisler binayı istila edip öğrencilere saldırınca tanrılar furileri salıyor üzerlerine. Furiler, öğrencilere ve tanrılara karşı en ufak tehdidi ortadan kaldırmakla görevliler, buna Alex ve diğer Apollyon Seth de dahil. Bu sorunlar yetmezmiş gibi, gizemli bir varlık Sethi tehdit ediyor, Alex de tehlikede. İşin içine tanrılar girince bazı kararlardan geri dönmek çok ama çok zor. Alexandria kaderinde yazanla bilinmez arasında bir seçim yapacak.

Melez kitabının 2.si olan safkanı bitirdim tüm engellere rağmen Çok güzeldi kitap kesinlikle bu seriye başlamanızı tavsiye ederim benim favorilerim arasına girdi bu seri. Kitap bitmesin istedim ya 3. kitabıda kasımda çıkacak yurtdışında yanlış bilmiyorsam çok kötü bir durum.

Konusuna gelecek olursak, bu kitap ilk kitaba göre daha iyiydi. Tabi artık konuda oturduğu için olayların gelişimi daha güzel oluyor. 

Alex ilk kitapta olan bir olayla ilgili olarak Safkanların konseyine ifade vermek zorunda duruşma düzenlenecek, onun hazırlıklarını yapıyor bir yandanda eğitimine devam ediyor. Aiden'le araları çok kötü oldu Alex'in başına gelmeyen kalmadı. 

Çok kötü şeyler yaşadı hele bir olay varki bende ağlıyodum resmen çok duygusaldı Sonrasında da hiç bir şey düzgün gitmedi diyebiliriz. Ama olaylar ivme kazanmaya başladı. Nasıl beklicem yeni kitabını bilmiyorum tam yeni olaylar zincirinin başlayacağı zaman bitti kitap. He bu arada konsey başkanı bakan Telly'nin kafasını koparmak istiyorum.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...