Ask.fm Fallow Me on Bloglovin Goodreads Join Us on Facebook Google Plus Instagram Youtube

menü

30 Eylül 2012 Pazar

İlişki Durumu: Karmaşık - Rachel GibsonDelaney yıllar önce terk ettiği Trulyye üvey babasının cenazesi için geri döner. Fazla kalmak gibi bir niyeti yoktur çünkü bu küçük, dedikoducu kasaba, ona hiç iyi şeyler hatırlatmamaktadır. Üvey babasının vasiyetini de dinledikten sonra kasabadan ayrılacağını zanneden Delaneyin planları, vasiyette yer alan bir madde yüzünden tamamen bozulur. Delaney üvey babasından kalan büyük mirasın payına düşen kısmını alabilmek için bir yıl Trulyde kalmak zorundadır.

Delaneyi bekleyen bir yıllık süre, geçmişinden gelen küçük hesapları kapatmakla uğraşacağı günlere, aşka, tutkuya ve heyecana gebedir. Bir yılın sonunda onu bekleyen sürpriz ise onu büyük bir karar vermeye itecektir.

Bu deli dolu ve romantik kitabı okurken çok eğleneceksiniz.

Ne söyleyim bilmiyorum kitabı okadar sıkılarak okudum ki anlatamam hiç güzel değildi. Tamamen zaman kaybı olarak görüyorum. Konu belki hoş olabilirdi ama gereksiz yere uzatılmış gibi geldi bana sonuda oldu bittiye geldi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Boşuna zaman harcamış olursunuz. Yorum yapmayı bile istemiyor canım.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...