Ask.fm Fallow Me on Bloglovin Goodreads Join Us on Facebook Google Plus Instagram Youtube

menü

29 Eylül 2012 Cumartesi

En Karanlık Öpücük - Gena Showalter

Birçok erkeği baştan çıkardı...
Fakat hiçbir zaman aradığını bulamadı. Bugüne kadar...

Asırlardır hayatta olmasına rağmen Anya, anarşi tanrıçası, bugüne dek tutku denilen şeyi tatmamıştır. Lucienla karşılaşana dek… Lucien, ruhları öteki âleme taşıyan bir savaşçıdır ve daha ilk görüşte Anyanın dikkatini çekmiştir. Lucienın büyüsüne kapılan Anya, onu elde etmek için artık her şeyi göze almıştır.
Fakat Kronos, Yeraltı Dünyasının Efendisi Lucienın Anyayı tutsak etmesini emretmiştir. Şimdi Lucien ve Anya içlerinde birbirlerine karşı güçlü bir arzu taşırken onları kontrol eden bu güçlere karşı da savaşmak zorundadır.
Sonsuza dek lanetlenmiş, karşı konulamaz bir şekilde baştan çıkarıcı ve kesinlikle çok ateşli savaşçılar...

Karanlığın Efendileri.
 
Anam çok beğendim kitabı süperdi. Her ne kadar ilk kitabı fazla beğenmesemde yazar bu kitapta aşmış olayı. Çok beğendim demişmiydim.
 
Anya okuduğum en farklı karakterlerden biriydi. Yazar ne çok muhtaç nede aşırı güçlü bir karakter yaratmamış. Gayet dozunda hepsinden var. Daima şakacı, ısrarcı, tavırları vardı. İflah olmaz bir hırsız. Hele o çiçek, kurabiyem vb. gibi lakaplar takması yokmu.

Sonra Lucien var bide ah ah o yokmu. İçindeki iblis yüzünden yüz yıllar önce sevdiği kadını kaybetmiş ve kendini doğramış ta ki yaraları iyileşmeyinceye kadar. Böylece kadınların bir daha ona yaklaşmayacaklarını umuyordu ki öylede olmuş hep. Bu yüzden kendine güveni yok. Anya'nın ona ilgi göstermesinin altında başka nedenler arıyor.

Neyse efendim Kronos (hayin alçak) bunlara çok kötü bir oyun oynadı. Zor bir seçim yapmaları gerekti. Ama sonunda mutluluğu buldular ay çok güzeldi aşkları ya.
 
Ara ara diğer savaşçılarıda anlatmış yazar. İlk kitaptabın ana karakterleri Maddox ve eşinide okuduk. En çok Paris'in olaya üzüdüm ve onun kitabını sabırsızlıkla bekliyorum.
Tam içindeki iblisin tekrar istediği kadını bulmuştu ne yazık ki kollarında can verdi. Torin'in kitabı yok sanırım bunada yazsın yazar ya.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...