Ask.fm Fallow Me on Bloglovin Goodreads Join Us on Facebook Google Plus Instagram Youtube

menü

30 Eylül 2012 Pazar

Aşk Tanrıçası - P.C CastPea Chamberlainin yardıma ihtiyacı var: Seksi itfaiyeci Griffin DeAngeloyu etkilemek istiyorsa ayakkabılarından kıyafetine, saçından makyajına kadar kendini baştan yaratması gerekiyor. Çaresiz hissettiği bir anda, farkında olmadan çağırdığı Aşk Tanrıçası Venüsten başka kim ona yol gösterici olabilir ki?

Aşk Tanrıçası, sihrini Pea için kullanırken kendi kalbine söz geçirebilecek mi? Hangi erkek bir tanrıça tarafından sevilmeyi istemez? Özellikle de Aşk Tanrıçası tarafından… Ama modern dünyada işler farklı olabilir. Belki Venüsün de aşk konusunda baştan yaratılmaya ihtiyacı vardır.

Pea Chamberlaine yardım için uğraşırken Aşk Tanrıçasının kalbinde de ateş bacayı sarmış olmasın!


Aşrı olmasada begendiğimi söylemem gerek, okunmaya değer. Kitabın aşağı yukarı çoğu bölümünde kahkaha atarak güldüğümü itiraf etmeliyim. Kitabımız her zamanki gibi +18 ama bu kurala uyulduğunu sanmıyorum.


Konumuzdan bahsedeyim birazda kızımız Pea, sönük bir tip kimse tarafından farkedilmiyor falan, yakışıklımı yakışıklı bir itfaiyeci olan Griffin'den çok hoşlanıyor, Griffin aynı zamanda da komşusu. 

Karşılaştıkları her yerde Pea öyle potlar kırıyorki okurken çok güldüm. Heyecanlanınca sapıtmaya başlıyor. 

Tanrıça Venüs'e yakarışta bulunuyor oda bunu duyuyor. Pea'ye yardım ediyor. Tabi bu arada birde ateş tanrımız Vulcanus var oda Olimposta aynı Pea gibi sönük bir tip, yalnız, aşkı tatmamış. 

Ölümlülerin dünyasında bir umut ararken Pea'yi buluyor. Kitabın adı aşk tanrıçası ama ateş tanrısının aşkı benim daha çok hoşuma gitti çekingen hali falan çok şirindi.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...