Ask.fm Fallow Me on Bloglovin Goodreads Join Us on Facebook Google Plus Instagram Youtube

menü

30 Eylül 2012 Pazar

Arzuların Esiri - Kresley Cole


Asırların ayırdığı bir kurtadam ile vampir...
Ölüm ile yaşamın sınırlarını zorlayacak kadar kuvvetli bir tutku!

Önüne çıkan engellerle durdurulamayacak, vahşi bir kurtadam...

Vampirlerin elinde yıllar boyunca işkence görmüş olan savaşçı Lachlain MacRieve, binyıldır beklediği eşinin bir vampir olduğunu keşfedince öfkeden deliye döner. Nefreti ve öfkesi kendisini içten içe tüketirken, vampiri ya kabullenecek ya da öldürecektir.

Çılgın bir fantezinin eline düşen, büyüleyici bir vampir...

Hayatı boyunca korunaklı bir evde yaşamış olan Emmaline Troy, ailesiyle ilgili sırları gün yüzüne çıkarmak isterken, güçlü Lykae tarafından esir alınır. Ona karşı duyduğu korku ile karanlık arzular iç içe geçtikçe kafası da karışmaya başlayacaktır.

İkisini de tüketen bir arzu...

Geçmişten gelen bir düşman tekrar ortaya çıktığında, bu korkunç kötülüğün karşısında birleşip arzularını aşkla taçlandırabilecekler midir? Gururlu savaşçı dize gelebilecek midir? Narin ve güzel vampir kendisini savunabilecek midir?

Kitabı çok beğendim. Kurgusu harikaydı. Çok akıcı bir kitaptı çabucacık bitti daha uzun olsun isterdim. Bildiğimiz vampir kitapları gibide değil burda insanlardan pek bahsedilmemişti sadece doğa üstü varlıkların ilişkilerini anlatan bir kitap. Keyifle okudum ve kesinlikle okumanızı tavsiye ederim. Ayrıca kapağıda harika.

Konusundan bahsedecek olursam. Lachlain yaklaşık 200 yıldır vampirlerden işkence görmektedir ve öyle böyle bir işkence değil sonra eşinin kokusunu alıyor ve o kadar zaman öfkesine nefretine tutunmuş olmasına rağmen eşini kaybetmemek için kaçmayı başarıyor ve eşinin peşine düşüyor. Tabi eşinin bir vampir olacağı hiç aklına gelmemişti. Ayrıca Lachlain'in eşini asırlarca beklemiş olmasıda çok romantikti. 

Emma'da aslında tam vampir değil melez ama Lachlain daha önce vampir dişisi görmediğinden böyle birşeyi farketmiyor. Emma'yı zorla eşi yapmaya çalışırkenki tavrı biryerleri pençeleriyle parçalaması falan bayıldım kitaba ya. Tabi o böyle davranırken Emma korkuyor sürekli. Sonra Emma'da büyük değişimler oldu ama herşeyi anlatmıcam mutlu sonla biten güzel bir kitaptı serinin diğer kitaplarını umarım çabuk çıkarır Pegasus.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...